כנסים

ארגון עין טובה מרחיב את הפעילות הארצית, היו שותפים עמנו

היעדים שלנו- א- הכפלת מספר החתונות הנוצרות בשבתות.ב- חלוקת חוברת הדרכה דיגיטלית לדייטים, בשילוב סרטונים! https://www.jgive.com/new/he/ils/donation-targets/31182  קרא עוד »

דמי שדכנות – סיוון רהב מאיר פרשת קורח

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/-ZWRU966mls?rel=0&amp;start=1200" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>  קרא עוד »

מה עשינו בתרומתכם

תרומה שהצמיחה חתונות: בראשית שנת תשע"ז, תרם הרב בני לוין סכום של 5000 ש"ח ל"עין טובה". בעמותה הוחלט לכוון תרומה זו להפקת תוצאות טובות יותר מהשבתות לפנויים ופנויות, הנערכות 3-4 פעמים בשנה, והתרומה הופנתה ל2 מטרות: 1. הוזלת הייעוץ המקיף – בחור או בחורה שהשתתפו בשבת, יקבלו הנחה של 50% (250 ₪) על הריאיון המקיף עם ראש האיגוד, הכולל יעוץ-שידוכי+הצעות ...  קרא עוד »

פלייר-לשבת

 קרא עוד »

הילד שלך לא מוצא את עצמו?

יש לו משהו לומר לך הכנס/י כאן  קרא עוד »

רחל גולדנברג – הפרעות קשב וריכוז

 קרא עוד »

מה צריכים רווקים בוגרים לעשות, כדי להתחתן?

מאת הרב יוסף אליהו – בעקבות שיחת טלפון עם אלמונית ✰ שלום כבוד הרב: יש לי חבֵרה מקסימה, מדהימה, רווקה בת 52, ואני חייבת-חייבת לעשות משהו כדי שהיא תתחתן! אני לא יכולה לראות אותה עוד ככה!  קרא עוד »

למעוניינים בשיחה עם ראש האיגוד, הסופר הרב יוסף אליהו

הרב יוסף אליהו

שיחה עם ראש האיגוד, הסופר הרב יוסף אליהו: א) לשם היכרות עם בנות "מכללה ירושלים", בית וגן: הרב אליהו ורעייתו, משמשים כשדכני "מכללה ירושלים" משנת תש"ע. כל תלמידה מן המניין במוסד אקדמי זה (למעֵט, קורסי המשך או תואר שני) זכאית לפנות לריאיון כדי לקבל הצעות שידוכים, וכן ליווי צמוד ככל שיידרש גם אם תכיר בחור באופן עצמאי. מדובר בבנות צעירות ...  קרא עוד »